MojAndroid

Samsung aktuálne zvoláva všetky Note 7 na výmenu za bezpečný model. Dočasne sa snažil tento problém vyriešiť OTA aktualizáciou, ktorá používateľom dovolí nabiť zariadenie iba na 60% a dnes zverejnil ďalší nástroj pre majiteľov tohto zariadenia. Ten im umožní skontrolovať IMEI číslo ich Note 7-čky, aby si mohli skontrolovať, či majú nebezpečnú batériu.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 7 vybuchuje kvôli banálnej chybe

Celý postup kontroly IMEI čísla je naozaj jednoduchý. Stačí otvoriť špeciálnu webstránku Samsungu, zadať IMEI číslo vášho zariadenia a kliknúť na tlačidlo “Check”. Web vám v okamihu ukáže, či je nutné vaše zariadenie odovzdať na výmenu. Rovnaký úkon sa dá urobiť aj v aplikácii Samsung+, no tá funguje len na zapnutom smartfóne a Samsung striktne odporučil, aby majitelia Note 7 svoje zariadenie do momentu výmeny vypli.

Zdroj: Samsung

16.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+