MojAndroid

Ak ste majiteľom niektorého z novších zariadení značky Samsung, konkrétne Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Tab 3 7.0 Kids, či Samsung Galaxy Tab S, tak si môžete doinštalovať aplikáciu s názvom Kids Store. Tá po najnovšej aktualizácii ponúka až 900 aplikácií určených špeciálne pre deti, takže svoje ratolesti môžete potešiť pekne spracovanou hrou alebo aplikáciou rozvíjajúcou ich reflexy či vedomosti.

“Vek detí, ktoré prídu po prvýkrát do styku s inteligentnými zariadeniami, je čoraz menší. Samsung im chce ponúknuť zaujímavý a vzdelávací obsah, zatiaľ čo rodičom chce pomôcť s ochranou ich detí a ponúka im pôžitok z bezpečného, rodičmi odobreného obsahu v ich každodennom živote.”

Samsung-Kids-Mode-KIds-Store-update-01

Obsah obchodu pre deti je rozdelený podľa veku a obsahu, takže nájdete rýchlo aplikácie, ktoré sú vhodné pre vaše deti. Navyše, Samsung vám v tomto obchode pre deti ponúka aj darčeky v hodnote viac ako 50 dolárov a kontrolu toho, čo vaše deti robia, takže sa nemusíte báť vložiť váš smartfón či tablet vložiť do ich rúk.

Zdroj: PhoneArena

30.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+