MojAndroid

V poslednej dobe je čoraz častejšie, že výrobcovia umiestňujú svoje systémové aplikácie zo zariadení do obchodu Play. Vďaka tomu ich môžu aktualizovať častejšie a jednoduchšie, ako keby mali byť aktualizácie iba súčasťou veľkých updateov celého systému. Medzi týchto výrobcov patrí aj spoločnosť Samsung, ktorá teraz v obchode Play zverejnila aplikáciu Kalkulačka.

Náš tip
Kalkulačka od Google konečne získava históriu výpočtov [APK]

Samsung je jedným z výrobcov, ktorí vo svojich zariadeniach ponúkajú vlastnú kalkulačku a nepoužívajú aplikáciu od Google. Kalkulačka bola doteraz súčasťou systému v Samsung zariadeniach, no teraz je to už samostatný titul v obchode Play.

Kórejský gigant pritom do obchodu Play umiestnil už aj iné zo svojich titulov, ako napríklad S Note, Samsung Email, Samsung Music, Samsung Voice Recorder a ďalšie. Odteraz tak bude môcť Samsung aktualizovať svoju kalkulačku bez toho, aby musel aktualizovať celý systém. Stále ale platí, že aplikácia je dostupná iba na zariadeniach Samsung.

Verzia: 6.0.60.20
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.0.60.20
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android World via SamMobile

15.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+