MojAndroid

Samsung svoju produktovú ponuku rozširuje o dvojicu nových modelov vysávačov – tyčový vysávač Jet 70 série VS7000 a robot s dvojitým mopovaním Jetbot Mop série VR6000.

Samsung Jet 70 Model série VS7000

Samsung Jet 70 predstavuje tyčový bezvreckový vysávač s výkonom až 410 W a s pokročilým systémom filtrácie. Vysávač podľa výrobcu vďaka multicyklónovej a 5-násobnej HEPA filtrácii zadrží až 99,999 % prachových častíc, ktoré uprace do nádoby s kapacitou 0,8 l. Nádoba na prach je plne umývateľná a rovnako jednoducho vyčistíte aj rotačnú kefu.

Vysávač poskytuje prostredníctvom digitálneho invertorového motora sací výkon priamo na kefe v troch stupňoch – 16, 36 a 150 W – a to počas celej doby vysávania, čomu zodpovedá aj čas prevádzky – 40, 20 alebo 5 minút.

Aktuálny výkonový stupeň je vždy možné skontrolovať na digitálnom LED displeji, ktorý je umiestnený na rukoväti spolu s dotykovými ovládačmi výkonu a vypnutia vysávača.

Motorická turbo kefa s mikrovláknom a striebrom so širokým záberom vysávania má zabezpečiť, že čistenie bude veľmi efektívne. Ďalšie príslušenstvo je k dispozícii priamo na základni vysávača. Samsung Jet 70 váži 2,6 kg, takže manipulácia s ním by nemala predstavovať žiaden problém.

Nabíjanie 21,6 V Li-Ion vymeniteľnej batérie s LED indikáciou má trvať 3,5 hodiny. Na jej dobitie je možné využiť variabilnú nabíjačku s možnosťou uchytenia na stenu a držiakom na príslušenstvo. Aj po 500 nabíjacích cykloch si batéria zachová viac ako 70 % pôvodnej kapacity.

Vysávač je na slovenskom trhu k dispozícii v bielej farbe s fialovým pruhom. Odporúčaná maloobchodná cena je 459 €.

Mopovací robot Jetbot Mop

Druhou novinkou je robot s dvojitým mopovaním – model VR20T6001MW/GE Jetbot Mop série VR6000. . Mopovací robot je vhodný na čistenie najrôznejších tvrdých povrchov, ako napríklad laminát, linoleum, parkety, hladké povrchy, dlažba a iné.

Vybavený je priestorovou gyroskopickou navigáciou a disponuje až 8 módmi umývania – Auto, Edge (popri stene), Focus (sústredené), Intensive, Y-pattern (Y vzor), Step (krokové), Manual (ručné umývanie), 50 min.

Výhodou robota je v tom, že 100 % váhy sa sústreďuje na mop a pohyb bez kolies vylepšuje umývací efekt. Rýchlosť otáčania mopov je 5 700 otáčok/min. a bez prestávky dokáže pracovať až 100 minút. Mop sa jednoducho ovláda prostredníctvom diaľkového ovládača.

Keďže zariadenia obsahuje až 2 mopy, zdvojené sú aj zásobníky na vodu. Každý má kapacitu 120 ml. V rámci balenia máte k dispozícii dva druhy mopov – mikrovláknový a mikrovláknový s materskou priadzou so štetinami pre lepšie odstránenie aj zaschnutých nečistôt.

Mopovací robot je vybavený aj sériou senzorov – infra senzorom, senzorom proti pádu zo schodov a antikolíznym senzorom, takže sa nemusíte obávať o jeho činnosť. Vysoko kapacitná Li-ion 2150 mAh batéria s dlhou životnosťou sa v dokovacej stanici nabije za 150 minút

Model VR20T6001MW/GE bude na slovenskom trhu dostupný v bielej farbe koncom októbra. Odporúčaná maloobchodná cena je 299 €.

Náš tip
TEST Samsung POWERbot VR7200: Povysáva aj rohy
15.10.2020
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+