MojAndroid

Spoločnosť Samsung oznámila, že bude každý mesiac posielať opravné aktualizácie systému. Svoj sľub dodržala, a tak väčšina high-end smartfónov obdrží januárový bezpečnostný update. Nie je však úplne jasné, ktoré zariadenia dostanú aktualizáciu. Hovorí sa o tom, že by malo ísť o Samsung Galaxy S5, S6, Note 4, Note 5, Tab S a Tab S2, no je možné, že aktualizácia zavíta aj na “A-čkovú” radu a niektoré mid-endy.

Samsung Galaxy A5-3

Januárový bezpečnostný update obsahuje opravu chýb, ktoré Google opravil vo vlastnej januárovej aktualizácii Nexus zariadení. Samsung však pridal aj opravu bug-ov, ktoré sa nachádzajú napríklad v Samsungu Galaxy S6. Opäť však nevieme žiadne detaily o tom, ktoré chyby boli opravené. Notifikácia by sa vo vašom zariadení mala automaticky objaviť v notifikačnej lište, prípadne si ju môžete skontrolovať manuálne v nastaveniach zariadenia, sekcia Informácie o zariadení, položka Aktualizácia systému. 

Zdroj: AndroidAuthority

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
26.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+