MojAndroid

Samsung, zdá sa, chce postupne svoje aplikácie ponúknuť aj zákazníkom iných značiek. Po tom čo do Obchodu Play pridal svoju hudobnú aplikáciu, pokračuje internetovým prehliadačom. Ide o štvrtú verziu, a tá si prichystala pre užívateľov niekoľko príjemných vylepšení.

Zaujať sa snaží napríklad prepracovaným systémom blokovania reklám, ktorý ponúka niekoľko možností, ako ochráni svoje prehliadanie pred nechcenou reklamou. Odlišuje sa tak od prehliadačov, ktoré blokovanie a jeho úroveň nastavujú automaticky. Ponúkne aj ekvivalent k “inkognito” módu, ktorý ponúka Google Chrome. Za zmienku ešte určite stojí pop-up video, vďaka ktorému môžete počas prehrávania sledovať iné stránky. Medzi špecifické vylepšenia patrí určite aj integrácia s VR zariadením Samsung Gear VR.

Aplikácia je dostupná pre zariadenia Samsung Galaxy S7 Edge, S7, Note5, S6 Edge+, S6 Edge, S6, S6 Active, Note4, S5, S5 Neo, S5 Active, S5 Sports, S5 LTE A, Note3, S4, S4 Duos, S4 Active, S4 LTE A, A7, A8, A5x, A7x, a A9x. Pre fungovanie je nutná minimálne verzia systému 5.0 Lollipop.

Náš tip
Samsung pridal svoju hudobnú aplikáciu do Obchodu Play1
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Androidcommunity

30.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+