MojAndroid

Spoločnosť Samsung presadzovala svoj internetový prehliadač Samsung Internet. Nedávno však prišla aktualizácia, ktorá sprístupnila tento prehliadač aj na zariadenia Google Pixel a Nexus. Teraz prichádza verejná BETA verzia, ktorú si môžu nainštalovať majitelia ľubovoľného Android smartfónu. BETA verzia bude dostávať aktualizácie skôr ako finálna verzia. Ak ste teda používateľom finálnej verzie, na niektoré nové funkcie si budete musieť pravdepodobne chvíľu počkať.

Alternatívna k populárnym prehliadačom

Náš tip
Samsung U Flex – nevšedne ohybné bezdrôtové Bluetooth slúchadlá

Prehliadač Samsung Internet môže byť príjemnou alternatívou voči populárnym aplikáciám ako Google Chrome, Opera či Firefox a už teraz dosiahol v Obchode Play viac ako 100 000 stiahnutí. Novinkou v aktualizovanej BETA verzii je pridanie režimu s vysokým kontrastom, ale tiež vylepšené funkcie v prípade Bluetooth či WebVR pripojenia. Zaujímavosťou je funkcia blokovania nežiadúceho obsahu či vybraných reklám z dielne Samsungu.

Ak máte záujem o nainštalovanie tohto alternatívneho prehliadača, je potrebné vlastniť Android smartfón so systémom Android 5.0 Lollipop alebo novším. Prehliadač si môžete následne stiahnuť bez ďalších poplatkov prostredníctvom Obchodu Play.

Náš tip
Stiahnite si 13 oficiálnych tapiet z ešte nepredstaveného Samsung Galaxy Note 8

Používate prehliadač Samsung Internet? Aké sú vaše obľúbené funkcie v porovnaní s konkurenčnými prehliadačmi? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom :-)

Verzia: 7.2.10.15
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.2.10.15
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidauthority

11.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+