MojAndroid

Spoločnosť Samsung do svojich Android telefónov okrem nadstavby Samsung Experience (pôvodne TouchWiz) pridáva aj vlastné aplikácie, ktoré sú alternatívou nielen k aplikáciám od Google. Samsung má vlastnú alternatívu za hudobný prehrávač, prehrávač videí, klávesnicu, google kalendár, hlasového asistenta, ale aj internetový prehliadač Chrome. Táto alternatíva je nazvaná ako Samsung Internet Browser a u veľa majiteľov je využívaný ako primárny prehliadač internetu. V novej verzii prináša vyššiu rýchlosť, optimalizáciu aj bezpečnosť.

Náš tip
Samsung prináša svoj internetový prehliadač aj pre ostatné Androidy

Samsung Internet  Browser bol pôvodne upravenou verziou internetového prehliadača pre Android Honeycomb. Ten bol vo verzii Android Os 4.0 nahradený prehliadačom Chrome a ten poslúžil ako základ pre ďalšie verzie Samsung prehliadača. Nová verzia 7.2 vychádza z verzie Chromia M59, ktorý zvyšuje rýchlosť prehliadania a vylepšuje grafiku v online hrách. Nová verzia taktiež prináša chránené prehliadanie webu, keď prehliadač upozorní na stránky snažiace sa kradnúť informácie alebo inštalovať malware. Prepínanie sa medzi otvorenými stránkami bolo optimalizované, aby nedochádzalo k spomaľovaniu na zariadeniach s 1 GB RAM a nižšou. Zatiaľ sú novinky dostupné v betaverzii, ale v stabilnej verzii by sa mali objaviť behom pár dní.

Verzia: 7.2.10.15
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.2.10.15
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

13.3.2018
Zdroj: phonearena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+