MojAndroid

Redaktori portálu GSMarena.com podrobili podrobnému testu životnosť a výdrž batérie najnovšieho Samsung Galaxy S III. Batéria, tejto dlho očakávanej novinky od spoločnosti Samsung, má 2100 mAh a veľkosť displeja, ktorý je často najväčším „žrútom“ energie na smartfónoch, 4,8 palca, vzbudzuje u budúcich používateľov obavy.

Redaktori GSMarena.com sa zamerali na tri oblasti: testovanie 3G hovoru, kde Samsung Galaxy S III zaznamenal výdrž až 10 hodín 20 minút.

Druhou oblasťou bola výdrž batérie pri prezeraní webu. Tu Samsung Galaxy S III zaznamenal výdrž 5 hodín a 17 minút.

Nakoniec to bol test prehrávania videa, kde smartfón vydržal prehrávať video 10 hodín a 1 minútu a stále mu zostávalo 10 percent energie.

V pohotovostnom režime zaznamenal Samsung Galaxy S III tiež zaujímavé výsledky. Kombináciou používania jednotlivých funkcií pri bežnom používaní dosiahol výdrž až 43 hodín. Výsledok povedal, že Samsung Galaxy S III musíte dobíjať raz za 43 hodín, pri použití hodiny denne na volania v 3G sieti, prehrávanie videa a surfovanie.

Zdroj, foto: GSMarena.com

14.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+