MojAndroid

Samsung pridal svoju hudobnú aplikáciu, ktorá bola doposiaľ dostupná iba pre jeho vlastné smartfóny, do Obchodu Play. Aktuálne sa nachádza v beta verzii, a jej update, na rozdiel od pôvodnej aplikácie, bude prebiehať práve cez Obchod Play. Aplikácia ponúka štýlový a estetický dizajn, a pridáva niekoľko vlastných návrhov, ktoré už sú funkčné na zariadeniach Samsung. Zvyknúť si treba napríklad na to, že sa vám po spustení skryje status bar. Ľahšie sa vám bude zvykať napríklad na menu, ktoré tvoria jednoduché karty na vrchnej strane aplikácie. Tými sa môžete prepínať medzi jednotlivými sekciami, ako napríklad albumy, interpreti, či samotné pesničky.

Náš tip
Multimediálny prehrávač VLC pre Android prešiel do beta 2 verzie

Nechýba ani možnosť zdieľania, či prehliadania zariadení pomocou DLNA. Podporu Chromecast by ste však v ponuke hľadali márne. Poteší určite aj široká škála podporovaných súborov, nevynímajúc bezstratový formát FLAC. Aplikácia je už dostupná v Obchode Play, kompatibilná je však zatiaľ iba s verziou Marshmallow. V prípade že máte staršiu verziu systému, a aplikáciu chcete vyskúšať, môžete si ju nainštalovať prostredníctvom APK súboru.

Verzia: 16.2.10.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 16.2.10.10
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice.com

18.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+