MojAndroid

Spoločnosť Google pri displeji svojho tohtoročného modelu Pixel 2 XL použila technológiu OLED oproti klasickému IPS v menšom Pixel 2. Nie je to prvýkrát kedy ju nasadila do svojich telefónov, ale zatiaľčo v minulosti využívala AMOLED displeje od Samsungu, teraz má jej vlajková loď P-OLED displej od spoločnosti LG. A určite ste už zaznamenali problémy, ktoré tieto displeje používateľom Pixel 2 XL priniesli. Len niekoľko týždňov po kúpe veľa z nich hlási vypaľovanie navigačnej lišty. Aj keď vypaľovanie nie je u OLED displejov tak neobvyklý jav, zväčša sa tak deje najskôr po rokoch užívania a nie dvoch týždňoch ako je to v prípade Pixelov. Tieto problémy teraz využíva konkurenčný Samsung v novom reklamnom videu.

Ako môžte vidieť na hore uvedenom videu, spoločnosť v ňom zostrihala viaceré recenzie známych videoblogerov a recenzentov mobilných technológií. V krátkych zostrihoch vychvaľujú AMOLED displeje u tohtoročných modelov od Samsungu ako je Galaxy S8. Flossy Carter, bývalý hasič a dnes známy YouTuber z New Yorku, v ňom napríklad vraví:” Ak používate Samsung zariadenia, viete, že robia najlepšie displeje”. 

zdroj: Phandroid

30.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+