MojAndroid

Počas predstavenia smartfónu Samsung Galaxy Note 8 zaznela takisto informácia o príprave nového nositeľného príslušenstva. Má ísť o nové inteligentné hodinky zo série Gear a ich predstavenie sa uskutoční už v priebehu výstavy IFA 2017 v Berlíne.

Gear Sport

Počas niekoľkých posledných týždňov sa hovorilo o prípravách nového nositeľného zariadenia. Teraz vieme, že nové hodinky budú niesť názov Gear Sport s modelovým číslom SM-R600. Začiatkom mesiaca toto zariadenie získalo aj Wi-Fi certifikáciu. Certifikačné dokumenty odhalili tiež prítomnosť systému Tizen 3.0. Pôjde tak o prvé nositeľné zariadenie so systémom vo verzii Tizen 3.0. Zariadenie bude tiež podporovať prenos dát prostredníctvom Wi-Fi a Wi-Fi Direct.

Náš tip
Takto fotí Samsung Galaxy Note 8 | GALÉRIA

Špecifikácie zatiaľ nepoznáme

Kompletné technické špecifikácie aktuálne nie sú známe. Predstavenie zariadenia sa však odohrá už na výstave IFA 2017 v Berlíne. Tam by sa mali potvrdiť aj spomínané úniky informácií z certifikačných dokumentov. Uniknutý rozmazaný obrázok ponúka náhľad kruhového dizajnu, ktorý je doplnený o tenké, pravdepodobne silikónové pásiky. Dizajnová línia nových hodiniek je však subjektívna záležitosť.

Náš tip
Samsung omylom odhalil Gear Fit 2 Pro. Potešia sa najmä plavci

Zdroj: sammobile

25.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+