MojAndroid

Samsung síce v auguste predstavil svoj najnovší model smart hodiniek Galaxy Watch, ale poctivo sa stará aj o dva a pol roka starý model Samsung Gear S3 Gear Sport. Práve v tejto dobe dostáva aktualizáciu s označením  R760XXU2DSA1 postavenú na verzii systému Tizen 4.0.0.2. Aktualizácia prináša nové funkcie a zatiaľ je dostupná v USA. Postupne by sa mala dostať aj na ďalšie trhy.

Väčšina nových funkcií sa týka hlavne fitness tréningu. Samsung Health dostal podporu pre cvičenia v budovách a cviky pre posilnenie chrbta. Health Widget konečne zobrazuje informácie o spánku. Rýchly panel má upravené grafické rozhranie pre rýchlejšie a jednoduchšie ovládanie. V nastaveniach pribudli dva nové módy, ktoré sú prístupné aj z rýchleho panelu – divadlo a spánok. Notifikačný panel teraz zobrazuje MMS správy a automaticky prehráva GIF a iné animované obrázky. Aplikácia pre správy teraz podporuje až cez 1000 emoji ikoniek. Aktualizácia má veľkosť 300 MB a jej dostupnosť si môžete overiť v nastaveniach aplikácie Galaxy Wearable (Samsung Gear).

Aktualizované 13. februára 2019:

Náš čitateľ Mário nás upozornil, že aktualizácia včera dorazila aj na jeho smart hodinky, takže je dostupná už aj na Slovensku. Má veľkosť presne 300 MB a jej nainštalovanie trvá približne 40 minút. Čitateľ je s ňou zatiaľ spokojný, všetko funguje tak, ako by fungovať malo.

Náš tip
Samsung Galaxy S10 Plus: Poznáme Geekbench skóre očakávaného smartfónu
13.2.2019
Zdroj: SamMobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+