MojAndroid

Inteligentné hodinky Samsung Gear S3 získavajú ďalšiu z mnohých užitočných funkcií. Po novom si s týmito hodinkami a cez Bluetooth pripojenými slúchadlami, vypočujete aj hudbu cez Spotify. Aj keď aplikáciu Spotify ste si mohli nainštalovať aj doteraz, umožňovala len prehrávanie online. Teraz prichádza podpora pre sťahovanie skladieb do internej pamäte zariadenia. Tie si môžete neskôr vypočuť kdekoľvek a bez nutnosti byť pripojený k internetu.

Na to, aby ste mohli prehrávať skladby offline, potrebujete stiahnuť a nainštalovať plugin pre Spotify. Ten je dostupný prostredníctvom aplikácie Gear vo vašom smartfóne. Následne budete schopní vybrať si tie playlisty, albumy alebo piesne, ktoré chcete uložiť a počúvať neskôr offline. Samsung Gear S3 sú tak prvé inteligentné hodinky, ktoré podporujú offline prehrávanie zo Spotify.

Zdroj: gsmarena

 

22.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+