MojAndroid

Spoločnosť Samsung pripravuje ďalšiu systémovú aktualizáciu pre svoje inteligentné hodinky Samsung Gear S3. Nechýba vylepšenie stability Bluetooth pripojenia či výdrže na jedno nabitie batérie. Informáciu priniesol portál sammobile, samotná aktualizácia by mala mať veľkosť približne 39 MB.

Náš tip
Samsung končí s podporou pre svoje zariadenia Galaxy S6 a S6 edge!
Náš tip
O2: Kúpte si Samsung Galaxy S9/S9+ a O2 TV máte na rok zadarmo

Samsung Gear S3

Nová aktualizácia by mala naväzovať na tú predošlú, prišla okolo Vianoc. Riešila práve únik energie, avšak Samsung vo vylepšovaní pokračuje aj naďalej. Aktualizácia je momentálne k dispozícii v USA, Kanade a Južnej Kórei. Ďalšie región, vrátane tých európskych, by sa mohli dočkať už v najbližších dňoch až týždňoch. Verzia firmvéru je označená ako R760XXU2CRC3. Ak ste aktualizáciu ešte neobdržali, skontrolovať ju môžete aj manuálne v nastaveniach vašich inteligentných hodiniek.

Náš tip
Samsung prinesie Android Oreo na Galaxy S7/S7 edge, A3/A5 (2017) a Xcover 4 | AKTUALIZÁCIA

Dostali ste už nový aktualizáciu na inteligentné hodinky? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+