MojAndroid

K dvom základným variantom hodiniek Samsung Gear S2 (športové Gear S2 a elegantné Gear S2 classic) si je teraz možné stiahnuť rôznorodé digitálne ciferníky, ktorých podobu navrhol Alessandro Mendini. Vtip, vkus a zmysel pre farby ateliéru Mendini sa premietli aj do ponuky výmenných remienkov pre športovú verziu Gear S2. Tie bude možné kúpiť od 39,90 € s DPH. Dostupnosť jednotlivých ciferníkov a remienkov sa môže počas začiatku predaja líšiť.

Samsung Gear S2_Alessandro Mendini1 Samsung Gear S2_Alessandro Mendini2

Inteligentné hodinky Samsung Gear S2 sú zaujímavé svojim otočným ciferníkom, ktorému bolo prispôsobenie aj používateľské prostredie a ovládanie. Aplikácie špeciálne upravené pre kruhové rozhranie sú na 1,2-palcovom AMOLED displeji s rozlíšením 360 x 360 (302 ppi) zreteľne viditeľné, takže užívateľ nepremešká žiadne upozornenia. O plynulý výkon sa stará operačný systém Tizen, optimalizovaný 1GHz dvojjadrový procesor a 512MB pamäť RAM. Aby sa hodinky nabili, stačí ich položiť na bezdrôtovú dokovaciu stanicu, ktorá je súčasťou balenia. Štandardná výdrž batérie je 2-3 dni.

Náš tip
TEST | Samsung Gear S2 Classic s koženým remienkom

Náš tip
RECENZIA | Samsung Gear S2: Zatiaľ najlepšie Tizen hodinky

Samsung_Gear_S2_classic-2

26.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+