MojAndroid

Ak pozorne sledujete náš web, tak vám určite neunikla informácia o nových hodinkách Samsung Gear S. Najnovšie inteligentné hodinky výrobcu majú exkluzívny vzhľad najmä vďaka zahnutému displeju, no to chce Samsung ešte vylepšiť sadou krištálových remienkov od spoločnosti Swarovski. Hoci je príslušenstvo tohto typu už “obohratou platňou” a na trhu nejde o žiadnu novinku, Swarovski sľubuje exkluzivitu v tom, že pri výrobe použijú nový proces zapracovania kamienkov do remienku. Krištále tak budú vsadené priamo do kovovej základne, čo zaručí ich pevnosť a nový vzhľad. So Swarovski remienkom vraj “ukážete svetu svoju sviežu formu seba-vyjadrenia” a “perfektne doplníte elegantný zaoblený dizajn hodiniek Gear S”.

gear_s_swarovski

Okrem toho bude v sade Swarovski pre Samsung dostupný aj trblietavý kryt pre ich nastávajúcu vlajkovú loď, teda Samsung Galaxy Note 4. Očakávame, že spoločnosť bude predávať nový tabletofón v sade práve s hodinkami Gear S za zvýhodnenú cenu, čo by celé dávalo zmysel. Či však má takéto luxusné spracovanie zmysel na Slovensku, kde za túto “luxusnú” kombináciu zaplatíme aspoň 2 priemerné mesačné platy, naozaj nevieme.

Zdroj: AndroidCentral

2.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+