MojAndroid

Spoločnosť Samsung  v týchto dňoch štartuje predaj športového náramku Gear Fit2. Novinka má vstavané GPS aj samostatný hudobný prehrávač. V predaji je na Slovensku od 17. júna za 189 € s DPHčiernej, modrej a ružovej farbe.

„Náš najnovší náramok Gear Fit2 je štýlovým doplnkom aj fitnes trénerom, ktorý môže posilniť existujúce cvičebné postupy a prepojiť tréning so zábavou. Verím, že bude verným spoločníkom všetkých športovcov,“ uviedol Ivan Kapec, produktový a marketingový manažér divízie IM spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Fitnes náramok Samsung Gear Fit2 má vo výbave GPS a senzor pulznej frekvencie, takže poskytuje presné a podrobné informácie o priebehu cvičenia a nameraných hodnotách. Užívateľ zároveň získava okamžitú spätnú väzbu o tréningu. Vo výbave nájdete tiež kvalitný zahnutý super AMOLED displej, pričom náramok je kompatibilný so všetkými zariadeniami s Androidom. Viac sa o tomto zariadení dočítate v našej recenzii.

Náš tip
Samsung Gear Fit2: Vylepšenia hodné nástupcu | RECENZIA

17.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+