MojAndroid

Samsung začína sprístupňovať Game Launcher, ktorý bol doteraz exkluzívne dostupný len pre vlajkové lode S7, aj pre majiteľov starších modelov Galaxy S6, S6 edge, S6 edge plus a Note 5.

Game Launcher prináša špeciálne menu so zoznamom všetkých hier, ktoré tu nájdete oveľa rýchlejšie. Okrem toho, je možné pomocou neho natáčať aj videá obrazovky priamo počas hrania, ktoré sa dá jednoducho uploadnúť na Youtube alebo zdieľať s priateľmi. Okrem toho umožňuje napríklad vypnúť upozornenia počas hrania, zamknúť tlačidlá Nedávne a Späť (eliminuje to nechcené dotyky a prerušenia hry), minimalizovať hru alebo spraviť snímku obrazovky.

S7-game-launcher-701x394

 

Game Launcher je možné stiahnuť priamo z obchodu Galaxy App spoločnosti Samsung. Z neho je potom možné nainštalovať nástroje, ktoré už pridajú vyššie zmieňované funkcie. Ich súčasťou je aj tzv. Game Tuner, ktorý je schopný znížiť FPS hier a rozlíšenie, vďaka čomu zvýši výkon smartfónu a životnosť batérie. Po nainštalovaní aplikácie je nutné previesť reštart zariadenia.

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
12.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+