MojAndroid

Vedeli ste, že Samsung bol úplne prvým výrobcom, ktorému sa podarilo vydať aktualizácie s marcovou bezpečnostnou záplatou? Určite je známe, že tomuto juhokórejskému gigantovi môže konkurencia, ako Xiaomi, OnePlus či LG tak trošku závisieť. V žiadnom prípade však netvrdíme, že by ostatní na tom boli nejak výrazne zle, to určite nie. Určite skvelo sú na tom majitelia skladacieho smartfónu Samsung Galaxy Z Fold 2.

Náš tip
Teraz je ten najlepší čas na kúpu nového Samsung zariadenia. Výrobca si pripravil atraktívne zľavy

Samsung Galaxy Z Fold 2 dostáva marcový bezpečnostný update

Samsung Galaxy Z Fold 2 dostáva update, ktorý prináša aktualizovanú verziu bezpečnostnej záplaty, platnej k marcu 2021. Prvými modelmi boli tie, pochádzajúce zo série Galaxy Note 10, ktoré aktualizáciu získali už ku koncu februára.

Najnovšie označenie firmvéru je v prípade Galaxy Z Fold 2 F9160ZCS1DUC1 a okrem bezpečnostných zmien sa používatelia dočkajú aj zopár opráv chýb a zlepšenia všeobecnej stability operačného systému a grafického prostredia.

Samsung Galaxy Z Fold2
Zdroj: Miroslav Schwamberg

Web SamMobile tvrdí, že zistených a opravených bolo až 19 slabín v zabezpečení systému. Na najnovší firmvér nemusíte čakať. Pokiaľ máte dostatočné zručnosti, stiahnuť a nainštalovať si ho môžete z tejto stránky.

Momentálne sa OTA aktualizácia vypúšťa na území ázijského kontinentu, no je možné očakávať jej príchod už onedlho aj k nám. Skladací telefón Galaxy Z Fold 2 bol oficiálne predstavený s operačným systémom Android 10 na palube v auguste minulého roka. Od tej doby sa telefón dočkal aj významnejších aktualizácií.

Za zmienku určite stojí tá, ktorá priniesla čerstvejší Android 11, spolu s nadstavbou One UI 3.0. Neskôr používatelia privítali i One UI vo verzii 3.1. Je teraz teda na vás, či budete aktualizáciu vyhľadávať manuálne, respektíve si počkáte na upozornenie o jej dostupnosti, alebo zvolíte možnosť vlastnoručnej aktualizácie firmvéru. A ako ste vy spokojní s pravidelnosťou aktualizácií na vašom zariadení?

Náš tip
Vyberáme najlepšie smartfóny spoločnosti LG na trhu | 2021
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
15.3.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+