MojAndroid

Kto by nechcel mať smartfón, ktorý je navrhnutý pre každého individuálne. Každý z nás má predsa iné predstavy o štýlovom dizajne. Samsung si to uvedomuje a rozširuje koncept Bespoke na mobilné telefóny Samsung Galaxy Z Flip3. Nové personalizované prevedenie nesie pomenovanie Samsung Galaxy Z Flip 3 Bespoke Edition. Zaujímavý koncept sa vzťahuje aj na inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch4 a bezdrôtové Bluetooth slúchadlá Samsung Galaxy Buds2. Poďme sa pozrieť na to, čo si pre nás spoločnosť Samsung prichystala. Všetky informácie ponúka vo svojej tlačovej správe.

Samsung Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition prinesie desiatky nových farebných prevedení

„Dnešní zákazníci žijú nesmierne rozmanitým, farebným životným štýlom, každý je v niečom odlišný od ostatných. Veríme, že by táto odlišnosť a jedinečnosť mala byť poznať aj od techniky, ktorú používajú,“ hovorí Stephanie Choi, vrchná viceprezidentka a riaditeľka marketingu v divízii mobilných komunikácií Samsung Electronics. „Nový smartfón Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition im umožní vyjadriť, čo sú zač, pomocou prístroja, ktorý používajú každý deň.“

Skladací smartfón Samsung Galaxy Z Flip3 zaujme svojim prestížnym prevedením. Bespoke Edition iba podčiarkuje krásny dizajn tohto mobilného telefónu. Vďaka tomuto konceptu si môžete vybrať z veľmi veľkého množstva farebných kombináciu. Zmena sa dotkne aj používateľského rozhrania. Smartfón dokáže dizajnom vyhovieť každému v miere, ktorá na súčasnom trhu nemá konkurenciu.

Samsung Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition
Zdroj: Samsung

Koncept prichádza aj na Samsung Galaxy Watch4 a Samsung Galaxy Buds2

Okrem smartfónov Z Flip3 si môžu zvoliť farebnú kombináciu aj záujemcovia o smart hodinky Galaxy Watch4. Vďaka špeciálnej aplikácii Galaxy Watch4 Bespoke Studio si vyberajú z rôznych farieb a veľkostí s rôznymi variantmi remienkov.

Samsung Galaxy Watch4 Bespoke Edition
Zdroj: Samsung

Na majiteľa Galaxy Watch4 navyše čakajú aj ďalšie možnosti personalizácie hodiniek pomocou najnovšej softvérovej ​​aktualizácie, ktorá ponúkne celý rad nových ciferníkov. Update okrem toho prináša aj vylepšenú funkčnosť detekcie pádu. Používateľ si bude môcť nastaviť citlivosť tejto funkcie. Svoje najpoužívanejšie aplikácie po novom dokážete spúšťať jednoduchým klepnutím prsta na obrazovku.

Samsung Galaxy Buds2 Bespoke Edition
Zdroj: Samsung

Žiaľ, modelu Samsung Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition sa u nás na Slovensku zatiaľ nedočkáme. Za zmienku však stojí, že záujemcovia zo zahraničia si budú môcť vyskúšať najrôznejšie farebné kombinácie v aplikácii Bespoke Studio na oficiálnych stránkach značky Samsung. Nájdu sem 360-stupňové náhľady na rôzne farebné prevedenia.

Náš tip
Samsung spúšťa predaj smartfónov Galaxy M52 5G a Galaxy M22 5G

21.10.2021
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+