MojAndroid

Juhokórejská spoločnosť Samsung sa chystá pridať novinku do Galaxy Watch. Používatelia, ktorí vlastnia inteligentný zvonček Ring alebo Nest, budú môcť prehrávať video z týchto kamier naživo priamo na displeji hodiniek. Informácie prináša web engadget.

Sledovanie situácie za dverami priamo zo zápästia

Inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch bude možné použiť aj na obojsmernú komunikáciu s Ring kamerou. Čoskoro má mať taktiež možné z hodiniek ovládať viacero zariadení inteligentnej domácnosti priamo zo zápästia, ako napríklad smart čističky vzduchu, termostaty či závesy. Momentálne je používateľom umožnené ovládanie televízorov, klimatizácií, svietidiel a ďalších prístrojov.

Samsung Galaxy Watch5 Pro
Samsung Galaxy Watch5 Pro | Zdroj: Tomáš Kanálik

Samotný Samsung tvrdí, že nebude ani nutné otvárať aplikáciu SmartThings pre možnosti ovládania smart domácnosti. Pohodlnejším riešením bude určite komunikácia s elektronikou priamo z ciferníka, na čom aj vývojári údajne pracujú. Ďalšie podrobnosti nám momentálne známe nie sú a očakávame, že sa ich dozvieme počas udalosti Unpacked, ktorá sa odohrá už 1. februára.

Náš tip
Xiaomi 13 Lite bude solídnym zástupcom strednej triedy. Toto ponúkne
21.1.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+