MojAndroid

Známe Galaxy Watch3 boli pre Samsung istým spôsobom zásah do čierneho. Hodinky zaujali svojím dizajnom a funkcionalitou. Aj keď tento model ponúkal množstvo funkcií zameraných na monitorovanie vášho zdravia, pravdepodobne to bolo stále málo. Pripravované hodinky Galaxy Watch 4 to preto s funkcionalitou a monitorovaním vášho zdravia posunú ešte na vyššiu úroveň.

Samsung Galaxy Watch 4 odmerajú hladinu cukru v krvi

Samsung už podľa informácií na portáli androidcentral.com túto technológiu v minulosti testoval. Preto dáva zmysel fakt, že ju výrobca integruje aj do očakávaného modelu. Model Galaxy Watch 4 bude teda disponovať optickým senzorom, ktorý dokáže zmerať hladinu cukru v krvi aj bez jej samotného odberu.

Samsung Galaxy Watch3 (7)

V skutočnosti Samsung nie je jediným výrobcom, ktorý sa chystá tento senzor vo svojich hodinkách predstaviť. Na základe dostupných informácií by mal hladinu cukru v krvi dokázať zmerať aj najnovší model Apple Watch. S hodinkami Apple Watch Series 7 je teda Apple pre spoločnosť Samsung priamym a silným konkurentom.

 

Samsung Galaxy Watch 4 by mohli prísť už čoskoro

Predstavenia hodiniek Samsung Galaxy Watch 4 by sme sa mali dočkať už čoskoro na podujatí Unpacked 2021. S touto funkciu by však údajne mali prísť aj hodinky Samsung Galaxy Watch Active 3. V rámci podujatia Unpacked 2021 sa tak okrem nových hodiniek môžeme tešiť na nástupcov smartfónov zo série Fold a Flip.

Náš tip
Meranie krvného tlaku a EKG v hodinkách Samsungu čoskoro aj na Slovensku

27.1.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+