MojAndroid

Nedávno predstavené Samsung Galaxy Watch 3 už získavajú svoju prvú aktualizáciu, ktorá umožňuje merať okysličenie krvi a VO2 Max. Aktualizácia má len 80 MB a tak nepotrvá dlho, kým si ju stiahnete. Samsung Galaxy Watch 3 obsahujú aj hardvér pre meranie EKG a krvného tlaku, ale pre jeho spustenie potrebujú povolenia zdravotníckych organizácii po celom svete. Pre zaujímavosť, minuloročné hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2 získali povolenie na používanie EKG ešte len včera. Zatiaľ len v Južnej Kórei, píše GSMArena.

Samsung Galaxy Watch3 (2)

Zdravotnícke organizácie sú v súčasnosti zaneprázdnené bojovaním s pandémiou a preto je otázne, kedy umožnia Samsungu spustiť EKG na Samsung Galaxy Watch 3.

Aktualizácia pre Samsung Galaxy Watch 3 prináša viacero noviniek

Ďalšími novinkami sú funkcie s názvom Pokročilá analýza behu a Vyhodnotenie spánku. Vyhodnotenie spánku vám bodovo ohodnotí váš spánok, kým Pokročilá analýza behu vám pomôže vylepšiť váš beh, píše GSMArena.

Aktualizácia pre Samsung Galaxy Watch 3
Aktualizácia pre Samsung Galaxy Watch 3

VO2max je metrika, ktorá umožňuje zaznamenať najvyššie miery kyslíka v krvi, hlavne počas cvičenia. Je to jeden z ukazovateľov toho, ako intenzívne ste cvičili.

Samsung Galaxy Watch 3 obsahujú procesor Exynos 9110 a najnovšiu verziu Samsungového operačného systému Tizen 5.5. Na vrchu nájdete Super AMOLED, ktorého veľkosť závisí od modelu, ktorý si vyberiete – 41 alebo 45 mm, kde displej dosahuje veľkosť 1,2″ alebo 1,4″.

Samsung Galaxy Watch 3 už máme k dispozícii na testovanie, recenzia vyjde v najbližších dňoch.

Náš tip
Akcia: Tieto platené Android aplikácie a hry sú teraz zadarmo
11.8.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+