MojAndroid

Už za 149 eur môžu zákazníci Orangeu získať Samsung Galaxy Tab. Za túto akciovú cenu ho majú k dispozícií s novým balíkom Internet na doma Exkluziv +, ktorý do svojho portfólia dátových paušálov Orange zaraďuje 10. novembra. Internetový balík pre náročných užívateľov za mesačný poplatok 49,90 eur obsahuje všetko, čo zákazníci pre plnohodnotné využitie tabletu potrebujú.

Nový neobmedzený dátový balík Internet na doma Exkluziv + obsahuje 20 000 MB predplatených dát, ako aj predplatených 30 MB roamingových dát a balík SMS/MMS 400. Vo vianočnej ponuke Orangeu môžu zákazníci získať balík Internet na Doma Exkluziv + s bonusom 10 000 MB dát navyše. Balík umožňuje surfovanie pri maximálnej teoretickej rýchlosti v 3G sieti až do 14,4 Mbit/s. Zákazníci si však budú môcť užívať dátovo neobmedzené surfovanie aj po prípadnom prečerpaní tohto balíka, a to pri prenosovej rýchlosti 128 kbit/s. Mesačný poplatok je 49,90 eur.

12.11.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+