MojAndroid

Juhokórejský gigant Samsung pokračuje s aktualizáciami svojich zariadení na systém Android 9.0 Pie. Tentokrát sa dostalo na jeho Android tablety z roku 2017. Konkrétne ide o prémiový tablet Samsung Galaxy Tab S3 a lacný malý tablet Samsung Galaxy Tab A 2017. Informáciu o aktualizácii priniesol server SamMobile.

Aktualizácia je zatiaľ dostupná len v Ázii

Podľa informácií serveru bola zatiaľ aktualizovaná len LTE verzia vlajkového tabletu Samsung Galaxy Tab S3. Konkrétne v Malajzii, Vietname a na Filipínach. Postupne by mala aktualizácia prísť aj na ďalšie trhy a Wi-Fi verziu. V prípade lacného 8-palcového tabletu Samsung Galaxy Tab A 2017 je zatiaľ aktualizácia dostupná len  v Malajzii.

Samsung Galaxy Tab S3 displej

Samsung One UI a aj bezpečnostné updaty

Súčasťou aktualizácie na Android 9.0 Pie je aj grafická nadstavba Samsung One UI. Tá je dostupná pre obidve zariadenia. V prípade Samsung Galaxy Tab S3 dostanú majitelia aj augustovú bezpečnostnú záplatu. Tá opravuje 7 kritických chýb v systéme Android a 17 v softvérovej výbave Samsungu. V prípade Samsungu Galaxy Tab A 2017 čaká na majiteľov len júlová bezpečnostná záplata.

Náš tip
Recenzia Samsung Galaxy Note 10+: Právom kráľom
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
22.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+