MojAndroid

Juhokórejská spoločnosť Samsung za posledné mesiace aktualizovala viacero svojich smartfónov na verziu systému Android Oreo.  Nezabúda ale na svoje tablety. Majitelia  minuloročného Samsungu Galaxy Tab S3 sa v blízkej dobe môžu tešiť práve na Android Oreo. Minimálne majitelia tohto tabletu vo Veľkej Británii už hlásia dostupnosť aktualizácie. Update by sa mal týkať ako Wi-fi aj LTE verzie (produktové číslo SM-T820 a SM-T825). Aktualizácie okrem systému Android 8.0 Oreo obsahuje aj nadstavbu Samsung Experience 9.0 a podporu pre Dolby Atmos.

Číslo firmwaru je T820XXU1BRE2 a obsahuje aj aprílovú bezpečnostnú záplatu. Majitelia si Wi-fi verzie si môžu aktualizáciu stiahnuť ručne z tohto linku. Taktiež by ale mala byť dostupná aj OTA (Over the Air). Či je dostupná aj pre vaše zariadenie zistíte jednoducho. Stačí ísť v Nastaveniach do položky Informácie o zariadení a vybrať Manuálne sťahovanie aktualizácií. Pokiaľ je update dostupný, tak vám to zariadenie oznámi. Ak sa tak stalo, môžete sa z dojmov okolo nového systému zdôveriť v diskusií.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
15.5.2018
Zdroj: SamMobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+