MojAndroid

Spoločnosť Samsung prináša aktualizáciu na svoj dvojročný tablet Samsung Galaxy Tab A 9.7. Ide tak o jedno z malého množstva zariadení, ktoré aj po takom čase dostanú aktualizáciu na verziu 7.1.1. Prvé informácie o aktualizácii pre tento tablet sa objavili ešte v júli, konkrétna verzia či dátum vypustenia aktualizácie však nebol známy. Aktuálne však už výrobca spustil proces aktualizácie vo viacerých európskych krajinách.

Samsung Galaxy Tab A 9.7

Náš tip
Samsung na výstave IFA 2017 ukázal prémiový rad televízorov

Aktualizácia je už aktuálne dostupná v Nemecku, Maďarsku, Taliansku, Írsku a Španielsku. V najbližších týždňoch by ju už mali obdržať aj majitelia v ostatných európskych krajinách. Zároveň aktualizácia na verziu Android 7.1.1 Nougat bude pravdepodobne posledná väčšia aktualizácia pre daný tablet. Nasledovať budú pravdepodobne ešte nejaké vylepšenia a bezpečnostné aktualizácie, no ich počet v nasledujúcom roku je otázny.

Náš tip
Samsung má ďalší problém. Galaxy A3 (2016) sa nedokáže nabíjať nad 87%

Nová aktualizácia pre Samsung Galaxy Tab A 9.7 bude distribuovaná prostredníctvom OTA a tak ju môžete skontrolovať už teraz v rámci nastavení vášho zariadenia. Pred procesom aktualizácie sa nezabudnite uistiť, či máte dostatok ukladacieho priestoru a či je váš tablet nabitý.

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
28.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+