MojAndroid

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus bol vydaný ešte koncom roka 2011 s Androidom 3.2 Honeycomb. Spoločnosť neskôr tento tablet aktualizovala na Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich a dnes začala so sprístupňovaním OS Android vo verzii 4.1.2 Jelly Bean. Podľa hlásení majiteľov tohto tabletu sa update objavil v Rakúsku, čo by mohlo naznačovať jeho skorú dostupnosť aj v ostatných krajinách Európy a teda aj na Slovensku a v Českej republike.

Galaxy Tab 7.0 Plus

Podľa portálu Sammobile nesie nový firmvér z 25. marca označenie verzie XXMC3. V týchto chvíľach je dostupný pre 3G model tabletu Galaxy Tab 7.0 Plus s kódovým označením GT-P6200. Majitelia tabletu vo WiFi verzii si pravdepodobne na novší Android ešte chvíľu počkajú. Ako sme už pri takýchto aktualizáciách zvyknutí, aj v prípade Galaxy Tabu 7.0 Plus by mala priniesť zvýšenie výkonu a ďalšie funkcie, ako interaktívne notifikácie alebo hlasového asistenta Google Now. Android 4.1.2 Jelly Bean by mal byť pre tento konkrétny tablet dostupý prostredníctvom systému OTA.

Zdroj: Sammobile

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
5.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+