MojAndroid

Snívate o Motorole XOOM, ale zároveň čakáte čo ponúkne Samsung, LG a iní v 10 palcovom prevedení? Jedného z nich si už môžete vyškrtnúť zo zoznamu. Samsung Galaxy Tab 10,1″ bol predvedený v nasledujúcom 11 minútovom videu.

Nie sú v ňom síce odhalené žiadne prelomové informácie, ale máte dostatok času vidieť tablet v akcii. A to podľa nás úplne postačí na to, aby ste si urobili predstavu ako asi bude vyzerať. Môžete vidieť, že vyzerá veľmi podobne ako XOOM, čo sa dalo predpokladať. Z videa to možno nie je celkom presné, ale zdá sa že display je trochu jasnejší ako na XOOMe. Ako už možno viete, jeho matnosť bola dosť kritizovaná. No ťažko je to takto posúdiť. V každom ohľade sa zdá byť dôstojným rivalom XOOMu. Teraz nám už ostáva len počkať aká bude cena a dostupnosť tohto tabletu.

16.3.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+