MojAndroid

Hoci už dávno nie je prvý apríl, brazílska pobočka spoločnosti Samsung má zrejme nedostatok práce, a tak vymýšľa koncepty zariadení, ktoré naozaj dajú pokladať prinajmenšom za žart. Zdá sa však, že inteligentný surf, ktorého koncept Brazílčania predstavili, nie je žiadna sranda. Oficiálne video so surferom Gabrielom Medinom dokazuje, že Samsung to myslí s myšlienkou inteligentného surfu naozaj vážne.

Na videu môžete vidieť surf, do ktorého môže surfer vložiť Samsung Galaxy S7 a komunikovať tak s trénerom alebo fanúšikmi na súši. Surf má vlastný LED displej, kde zobrazuje rôzne informácie. Ide nielen o komunikáciu s ľuďmi, ale aj aktuálne informácie o podmienkach na vode, frekvencii a výške vĺn či prichádzajúcom počasí. Sami však nevieme, či ide o produkt, ktorý chce Samsung reálne vyrábať, alebo len o nejakú zábavnú propagáciu známeho surfera. Tak či onak, dnes už prívlastok “inteligentné” môže získať naozaj všetko. :-)

Náš tip
Samsung odštartoval 1.apríl už dnes. Vtipkuje predstavením Galaxy S8 a inteligentnými nohavicami

Zdroj: @SamsungBrasil (YouTube)

12.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+