MojAndroid

Na trhu je množstvo smartfónov ponúkajúcich rôzne funkcie a služby, o ktorých ste možno ani netušili. Najrozšírenejšou značkou je Samsung, ktorá používa systém Android.

YouTube Premium na 4 mesiace zadarmo

Jedným z benefitov je služba YouTube Premium, ktorá vás zbaví reklamy a umožní vám púšťanie skladieb aj offline. Služba je ale platená. Ak si však do 31. októbra zakúpite jedno z mobilných zariadení Galaxy od spoločnosti Samsung, napríklad aktuálne Galaxy S10e I S10 I S10+, získate službu YouTube Premium až na štyri mesiace zadarmo. Pri výbere iných zariadení z rodiny Galaxy (vrátane tabletov), získate možnosť si vyskúšať nové prémiové funkcie YouTube po dobu dvoch mesiacov.

NFC čip vo všetkých smartfónoch

Ďalším z benefitov je podpora mobilných platieb (napr. služba Google Pay), vďaka ktorej môžete platiť pohodlne a nepotrebujete mať fyzicky pri sebe svoju platobnú kartu. Podmienkou je, aby malo vaše zariadenie NFC čip, ktorý nie je bežnou záležitosťou vo všetkých mobilných zariadeniach. Všetky smartfóny Samsung Galaxy ho však majú, čo je výhoda, pre ktorú sa takisto oplatí ísť do zariadení Galaxy.

Aktualizácie systému

Dôležitou súčasťou softvéru smartfónov sú pravidelné updaty, čiže aktualizácie systému. Či už ide o aktualizácie verzie, ktorá je v zariadení použitá alebo dostupnosť úplne novej verzie Androidu. Updaty sú v Samsung Galaxy zariadeniach pravidelné a výrobca sa snaží, aby bol váš smartfón v neustále dobrej kondícii. Aktualizácie sú zamerané najmä na bezpečnosť zariadenia, ktoré používate, ale aj na zlepšenie a spríjemnenie jeho používania. Posledná aktualizácia Galaxy S10 napríklad vylepšila funkcie fotoaparátu a doplnila ich o tie z Galaxy Note10.

Prístup ku všetkým službám Google

Benefitov zariadení Samsung Galaxy je ďaleko viac, avšak už len tie vyššie uvedené sa oplatia. Je potrebné ešte spomenúť, že práve zariadenia od Samsungu majú plný prístup ku všetkým obľúbeným službám a aplikáciám od Google. Počínajúc Google Maps, vášho Gmail účtu, Disk Google až po prehrávač videí YouTube.

 

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Samsung.

10.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+