Samsung Galaxy SIII je momentálne dostupný v dvoch farebných variantoch - bielej (marble white) a modrej (pebble blue). V USA však u mobilného operátora AT&T nájdete aj exkluzívnejšie prevedenie v podobe červenej farby s názvom Garnet Red. Zatiaľ nie je známe, či sa vlajková loď Samsungu v tejto farbe objaví aj vo zvyšku sveta, no musíme uznať, že v červenej farbe vyzerá nepochybne zaujímavo. Možno sa pýtate, či sa náhodou neobjaví aj v iných farbách. Hovorca spoločnosti vo Veľkej Británii takúto možnosť nevyvrátil a povedal: "Prípadné nová farebné varianty telefónu oznámime v pravý čas."
Takže, môžeme očakávať Galaxy SIII v čiernej, ružovej alebo inej farbe? Vylúčené to nie je, no príchod tohto telefónu v rôznych farebných odtieňoch je zatiaľ v nedohľadne. Ak by sa však mali objaviť, ktorú farbu by ste si vybrali vy?
[katalog post_id="56438" type="badge"]
[katalog_reklama id="56438"]
Zdroj: Phonearena


mable white – elegancia :)
ja by som ho bral v čiernej verzii :)
no nechcel by som :D… marble white je proste ;)
Úprimne ten červený sa mi vôbec nepáči. Račej by som bral čiernu ako bola na SGSII.
Presne! Chcem decentnu ciernu, a nie tieto pastelkove vymysly, tie sa vobec nehodia na seriozny mobil ktory ma clovek pouzivat aj v praci. Akonahle kdesi uvidim cierny kryt, kupujem, a ten modry co mam teraz zahodim!
Mne ho kludne môžeš predať,,, :D
Mne ho kludne môžeš predať,,, :D
je mi jedno akú farbu ma aj tak si naň kúpim kryt takže zadnú stranu nikdy nevidím … keby nebolo krytu tak S2 už je pekne obitá oplatí sa kúpiť kryt a fóliu
biela je pekna …cierna je fajn a modra :-) a mozno ak by bola priesvitna ze vidno suciastky by bolo fajn :-D
Urcite by som bral hlavne ciernu farbu a nie modru a cervenu.
Ja určite v červenej…