MojAndroid

Včera sa objavili niektoré nové informácie, ktoré hovorili o Galaxy SIII ako o prvom high-end smartfóne spoločnosti Samsung s 3D displejom. Okrem toho sme sa dozvedeli aj pravdepodobný dátum predstavenia – nový smartfón spoločnosti, číselne označovaný tiež ako GT-I9500, sa ukáže už na budúcoročnom MWC 2012. Nie je pochýb o tom, že do tej doby sa budú neustále objavovať nové informácie a podrobnosti a inak tomu nie je ani dnes. Portál pocketnow.com prišiel s prvou testovacou fotografiou, ktorá bola vytvorená práve so zariadením s vyššie spomínaným číselným označením I9500.

Z EXIF dát fotografie boli vyčítané aj ďalšie parametre týkajúce sa fotografie: mala 5Mpix rozlíšenie a snímok bol vytvorený v Južnej Kórei v meste Suwona, ktorá je domovom veľkej fabriky spoločnosti Samsung. Možno sa vám zdá, že rozlíšenie 5Mpix je pomerne málo, ale nezabúdajme, že nie je všetko len o rozlíšení. Rozhodujúcim faktorom kvality bude aj samotná optika a použitý snímač. Navyše môžeme predpokladať, že Galaxy SIII bude mať fotoaparáty rovno dva – pri použití 3D displeja by to nebolo prekvapujúce.

Zdroj: pocketnow.com

29.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+