MojAndroid

Samsung Galaxy SIII sa nakoniec možno neobjaví na tohtoročnom kongrese mobilných technológii MWC 2012. Informovali o tom zahraničné portály Verge a Best Boyz. Dôvodom oneskorenia má byť snaha Samsungu uviesť zariadenie na trh v rovnakom čase  po celom svete. Pre spoločnosť je kľúčovým trhom USA, kde sa však mobily tejto značky v porovnaní s Európou dostávajú až o niekoľko mesiacov neskôr. Stačí si spomenúť na minuloročný model Galaxy SII, ktorý sa v “krajine neobmedzených možností” objavil až o niekoľko mesiacov po Európskej premiére.

Kedy teda bude Galaxy SIII predstavený? To zatiaľ s určitosťou nevieme povedať, ale podľa zdrojov blízkych Samsungu, by to určite malo byť do začiatku leta. Spoločnosť by sa namiesto Galaxy SIII mohla na MWC prezentovať napríklad omladenou verziou Galaxy Tabu 10.1, ktorý už naďalej nemôže konkurovať štvorjadrovým zariadeniam iných spoločností. Inou možnosťou je predstavenie nového portfólia Windows Phone smartfónov.

MojAndroid.sk TIP: prečítajte si o smartfóne Galaxy SIII a o jeho možných parametroch v článku  Samsung Galaxy SIII: čo ponúkne nástupca smartfónu Galaxy SII?

26.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+