MojAndroid

Do našej redakcie zavítalo ďalšie zaujímavé zariadenie. Od spoločnosti Samsung sme na testovanie získali zmenšeninu vlajkovej lode, Galaxy SIII Mini. Na prvý pohľad nám toto zariadenie padlo do oka, ponúka rovnako pekný dizajn ako Galaxy SIII, len rozmery zariadení sa líšia. Samozrejme Galaxy SIII Mini ponúka aj o niečo slabšiu hardvérovú výbavu.

 

  

  

Z hardvérovej výbavy tohto modelu zrejme najviac zaujme 2-jadrový procesor s taktom 1 GHz, ktorý je doplnený o operačnú pamäť RAM s veľkosťou 1 GB. Táto dvojica, spolu s grafickým čipom Mali-400, zaručuje dostatočný výkon aj pre mierne náročnejšieho používateľa, ktorý bude často spúšťať 3D aplikácie a hry. Poteší aj prítomnosť 5 MPix fotoaparátu, ktorý dokáže nahrávať HD video. Nezabudnime ani na Super AMOLED displej s uhlopriečkou 4″ a rozlíšením 480 x 800 pixelov, s ktorým sa vaše oči budú stretávať zrejme najčastejšie.

          

          

Už po pár chvíľach sa nám Galaxy SIII Mini veľmi zapáčil a najbližší týždeň budeme venovať jeho testovaniu. Nezabudneme na ukážky videí a tešiť sa môžete samozrejme aj na porovnanie výkonu s konkurenčnými smartfónmi. Ak vás niečo ohľadom zariadenia Samsung Galaxy SIII Mini zaujíma, môžete sa nás na to opýtať v komentároch pod týmto článkom. Na vaše otázky sa budeme snažiť odpovedať hneď, ako to bude možné.

13.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+