MojAndroid

Medzinárodná verzia vlajkovej lode Samsungu dostáva v poradí už druhú aktualizáciu, ktorá prináša niekoľko noviniek. V prvom rade sa majitelia tohto telefónu môžu tešiť na manuálne ovládanie jasu displeja priamo z notifikačnej lišty – z nej môžu po aktualizácii tiež jednoducho zapnúť alebo vypnúť automatický jas. Okrem tejto novinky prináša update aj aktualizáciu ďalších komponentov vrátane widgetu hodín, nového kernelu a firmvéru rádiového rozhrania. Operačný systém Android zostáva aj naďalej vo verzii 4.0.4 Ice Cream Sandwich s číselným označením buildu IMM76D.

Spoločnosť spolu s aktualizáciou tiež sprístupňuje aplikáciu pre spracovanie videa, Samsung Video Maker, ktorá od začiatku predaja v Galaxy SIII chýbala. Teraz si ju môžu majitelia tohto smartfónu zadarmo stiahnuť z oficiálneho obchodu s aplikáciami spoločnosti – Samsung Apps. Update na nový firmvér XXLFB by v tejto chvíli mal byť dostupný cez softvér KIES vo Veľkej Británii. Či je dostupný už aj na Slovensku zatiaľ nemáme potvrdené.

Zdroj: androidcentral

6.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+