MojAndroid

Majitelia medzinárodnej verzie smartfónu Samsung Galaxy SIII dnes mohli zaznamenať novú systémovú OTA aktualizáciu, ktorá má veľkosť okolo 1 MB a opravuje stabilitu systému. Aktualizácia sa týka hlavne opravy firmware-u rádia, ktorý by mal po aktualizácii niesť označenie XXLH1 a okrem signálu by mal opraviť aj rýchle vybíjanie batérie, ktoré zaznamenalo niekoľko používateľov po poslednej aktualizácii. Aktualizácia ďalej opravuje a vylepšuje aj lokálne vyhľadávanie.

Aktualizácia sa na Slovensko dostane zrejme až o niekoľko dní, pokiaľ si však chcete manuálne skontrolovať jej dostupnosť, navštívte Nastavenia -> Informácie o telefóne -> Aktualizácia softvéru alebo môžete využiť aj program Samsung Kies priamo v PC po pripojení zariadenia cez USB kábel. Ak ste aktualizáciu na vaše zariadenie už dostali, napíšte nám komentár pod článok.

MôjAndroid.sk TIP: Prečítajte si našu recenziu na Samsung Galaxy SIII

Zdroj: AndroidCentral

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
11.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+