MojAndroid

Po nedávno uniknutej ROMke s najnovším Androidom Ice Cream Sandwich pre smartfón Samsung Galaxy SII, tu máme ďalšiu dvojicu testovacích buildov s označením XXKP4 a XXKP8. Zatiaľ čo XXKP4 pochádza ešte z 20. decembra a je založená na verzii Androidu 4.0.1, firmware s označením XXKP8 z 30. decembra je postavený na najnovšom Androide 4.0.3 a pre používateľa predstavuje zatiaľ najlepšie odladenú verziu testovacej ROMky s ICS pre Galaxy SII, ktorá je podľa slov používateľov vhodná aj pre denné používanie. Jednotlivé ROM môžete stiahnuť na stránkach sammobile.com kde nájdete aj návod na ich flashnutie.

Okrem oficiálnej ICS ROM sa pre Galaxy SII vyvíja aj nová verzia alternatívnej ROM CyanogenMod 9 (v skratke CM9), ktorá sa aj vďaka posledným buildom od Samsungu ešte viac priblížila k dokončeniu. Väčšina chýb bola odstránená a funkčný je dokonca už aj fotoaparát s kamerou – na najnovšej verzii CM9 funguje aj náš redaktorský Galaxy SII ;).

Zdroj: sammobile.com, XDA

3.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+