MojAndroid

Minulý týždeň sa neoficiálne objavila nová ROM pre Samsung Galaxy S II. Teraz je táto ROM neoficiálne na stiahnutie. Samozrejme, odporúča sa ju inštalovať len skúsenejším používateľom, keďže stále nejde o oficiálnu verziu a vyžaduje rootované zariadenie.

Portál GSMarena zistil, že Sammobile ponúka ROM, ktorá je podobná ako tá, ktorá sa objavila minulý týždeň, no je o niečo rýchlejšia. Tentoraz neexistuje žiadne inštruktážne video alebo hmatateľný dôkaz o funkčnosti. Druhá verzia ROM pre Samsung Galasy S II je vylepšením prvej verzie Ice  Cream Sandwich 4.0.1, no stále nie je úplne bez chýb. Obsahuje niekoľko zmien v systéme, no oficiálnu verziu môžeme očakávať až v nasledujúcich týždňoch alebo mesiacoch.

Podľa Sammobile “je to používateľská ROM na ktorej pracoval Samsung“. Zdá sa, že táto zostava bola vytvorená len v posledných dňoch a to 8. decembra. Sammobile zverejnil na svojich stránkach aj varovanie, podľa ktorého „Samsung ponúka len ROM, ktoré sú oficiálne distribuované a nenájdete ich na oficiálnej firmware stránke spoločnosti“. Objasňuje, že nová ROM ICS je rýchlejšia, no stále nie bez chýb.

Zdá sa, že vývojári v Samsungu si nedávajú oddych ani pred a počas sviatkov Vianoc a čoskoro sa môžeme tešiť na oficiálnu verziu Ice Cream Sandwich v zariadeniach Samsung Galaxy S II. Samozrejme, že konkurencia nespí a postupne pribúdajú nové správy o Androide Ice Cream Sandwich na rôznych zariadeniach. Zdá sa, že rok 2012 bude rokom „zmrzliny“ a Android Ice Cream Sandwich bude hrať v tomto roku prím.

Zdroj: news.in.msn.com , www.knowyourmobile.in

 

20.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+