MojAndroid

Samsung Galaxy SII by mal už čoskoro dostať najnovší Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Potvrdila to izraelská divízia Samsungu prostredníctvom prehlásenia na sociálnej sieti Facebook, kde zverejnila aj dátum jej vydania. Ice Cream Sandwich pre Galaxy SII bude v Izraeli dostupný už od 15. marca pre brandované aj nebrandované smartfóny. Zatiaľ nepadlo ani slovo o dostupnosti updatu aj v iných krajinách, ale môžeme predpokladať, že ICS si do Galaxy SII smartfónov v Európe nájde svoju cestu krátko po vydaní v Izreali a možno aj súbežne s ním.

Update pre Galaxy SII sa pripravuje už niekoľko mesiacov. Prvá uniknutá ICS ROM pochádza ešte z decembra minulého roka a postupne sa v pravidelných intervaloch objavovali jej novšie a stále lepšie verzie. Máme tu marec a myslíme si, že je najvyšší čas aby  Samsung vypustil svoje finálne dielo. Počkajme si teda na 15. marec. O prípadnej dostupnosti aktualizácie na ICS vás budeme samozrejme informovať.

Zdroj: phandroid.com

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
5.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+