MojAndroid

Vlajková loď Samsung Galaxy S9 dostáva ďalšiu zaujímavú aktualizáciu. Tá síce neprináša žiadnu veľkú aktualizáciu operačného systému, no obsahuje opravy a vylepšenia, ktoré používatelia určite ocenia.

Náš tip
Samsung Galaxy S9 sa nepredáva tak dobre, ako sa očakávalo

Najväčšou novinkou je podpora prebúdzacieho hesla “Hey Google”. Ak máte na telefóne aktívneho Google Asistenta, stačí, keď kedykoľvek poviete “Hey Google” aj keď je telefón nečinný a má vypnutú obrazovku a automaticky sa spustí aplikácie Google Asistenta. Takto môžete pristupovať k hlasovému vyhľadávaniu oveľa jednoduchšie ako doteraz.

Update okrem toho prináša vylepšenia stability aj bezpečnosti, takže je zrejmé, že prináša oveľa viac ako iba novú funkciu pre aktiváciu hlasového asistenta. Súbor má veľkosť cez 300 MB, a tak vám odporúčame pri jeho sťahovaní, aby ste boli pripojení k rýchlej a stabilnej Wi-Fi sieti a mali dostatočne nabitú batériu.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
9.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+