MojAndroid

Modely Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+ dostávajú februárovú bezpečnostnú aktualizáciu, ktorá okrem aktuálnej záplaty prinesie aj mnoho vylepšení a prídavné funkcie. Jednou z nich je aj automatické zapnutie “Night Mode” vo One UI, alebo aj tmavého nočného režimu vo vami stanovenom čase.

Vylepšený chod systému

Jednou z najväčších optimalizácií v operačnom systéme je vylepšená stabilita Wi-Fi pripojenia, hlavne toho 5 GHz. Opravená má byť aj slabšia konektivita k Wi-Fi sieťam, ktorú používatelia spozorovali po aktualizácii na Android 9.0 Pie. Nechýba ešte lepšie optimalizované NFC, gestá či prijímanie e-mailov. Dúfajme, že podobný update s februárovou bezpečnostnou záplatou dostane aj Samsung Galaxy Note 9.

Nové firmvérové označenie pre S9 je G960FXXU2CSB3 a pre S9+ zas G965FXXU2CSB3. Prítomnosť tejto 350 MB+ aktualizácie hlásia už používatelia z Nemecka. Dostupnosť aktualizácie môžete skontrolovať v nastaveniach alebo aj cez počítač v programe Samsung Smart Switch. Nový firmvér taktiež môžete stiahnuť aj z tejto stránky.

Ďalšie články k téme “Samsung”:

Náš tip
Samsung Galaxy J3 (2017) a Galaxy A7 (2018) dostávajú februárový update
Náš tip
Samsung Galaxy S10e: názov nového modelu oficiálne potvrdený
Náš tip
Uniknutý dokument odhaľuje špecifikácie Samsungu Galaxy S10, S10+ a S10e
15.2.2019
Zdroj: SamMobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+