MojAndroid

Samsung začal so sprítupňovaním aprílovej bezpečnostnej aktualizácie pre viaceré modely. Ako sa samozrejme očakávalo, v tejto listine nechýba ani Samsung Galaxy S9 a práve update obdržal.

Bez výrazných zmien

Po modeloch Samsung Galaxy Note 8 a Samsung Galaxy Note 9 aj toto zariadenie je pripravené na inštaláciu najnovšieho softvéru. Update nesie označenie G965FXXS3CSD1 a jeho veľkosť činí 110.14 MB. Jeho dostupnosť hlásia používatelia z Nemecka a okrem vylepšenej bezpečnosti neprinesie nič nové. Opráv sa dočkali desiatky bezpečnostných rizík v operačnom systéme Android a 15 slabín v samotnom prostredí od Samsungu. Dostupnosť aktualizácie si môžete manuálne skontrolovať v nastaveniach smartfónu.

Pokiaľ vám už aktualizácia dorazila, dajte nám o tom vedieť v diskusii nižšie.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
11.4.2019
Zdroj: Sam Mobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+