MojAndroid

Pred pár dňami unikli na internet zábery s podobizňou dvoch Samsung zariadení. Všetko naznačovalo tomu, že ide o nadchádzajúce vlajkové zariadenia Samsung Galaxy S9 v menšej a väčšej verzii. Ako sa však ukázalo, mierne nekvalitná fotografia nezobrazuje daný model a na predpokladanú podobu zariadenia Galaxy S9 si budeme musieť ešte počkať. Dozvieme sa ju pravdepodobne až v niektorom z ďalších únikov.

Náš tip
Samsung Galaxy A8 a A8+ (2018) oficiálne: 18,5:9 displej aj v “A” triede

Nejde o Galaxy S9

Hoci dizajnová línia môže naznačovať prvky pripravovaného zariadenia, veľmi podobné črty predstavuje aj už uvedené zariadenie Samsung Galaxy A8 (2018), napriek tomu bolo odhalené, že nejde o pripravovaný model Galaxy S9. Na záberoch nevidno žiadny odraz kamery, ktorým by fotografia bola zachytená. Fotografia tak zrejme prešla úpravou a nejde o originál. Ďalším vysvetlením môže byť tiež použitie nejakej makety z predošlých konceptov zariadenia, ktorá bola taktiež upravená.

Náš tip
Samsung Galaxy J2 (2018) na uniknutých renderoch s dych-neberúcimi špecifikáciami

Napriek tomu informácií o pripravovanom zariadení Samsung Galaxy S9 vôbec nie je málo. Na YouTube sa začínajú objavovať videá, ktoré ponúkajú dohady o prípadnej podobe zariadenia práve na základe dostupných informácií a doterajších únikov. Stále však ide len o koncept, ktorý sa nemusí zakladať na realite. Plnohodnotné video založené na predošlých únikoch si môžete prezrieť nižšie.

Náš tip
Samsung prináša bonusovú akciu na vybrané smartfóny série Galaxy

Tešíte sa na smartfón Samsung Galaxy S9? Akú podobu by ste danému smartfónu dali vy? Ktoré funkcie by ste vylepšili? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: phonearena

3.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+