MojAndroid

Najnovšie vlajkové lode spoločnosti Samsung, Galaxy S9 a S9+, naďalej dostávajú pravidelné mesačné aktualizácie, ale väčšinou prinášajú iba vylepšenia v oblasti bezpečnosti. Samozrejme, existujú určité výnimky, keď spoločnosť Samsung chce pridať niečo dôležité, napríklad opravu vážneho problému alebo hneď novú funkciu.

Náš tip
Samsung Galaxy S9: Rovnaká forma, rovnaký štýl

Aktualizácia pre tieto dva modely pridáva podporu pre duálne VoLTE a VoWiFi. Aktualizácia je vypúšťaná postupne a je veľká približne 425 MB. Kód aktualizácie pre Galaxy S9 je G960FXXU1BRE5, pre Galaxy S9+ zas G965FXXU1BRE5. Okrem podpory pre duálne VoLTE a VoWiFi obsahuje aktualizácia aj niektoré “vylepšenia stability zariadenia”, opravy chýb a ďalšie vylepšenia výkonu.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
8.6.2018
Zdroj: phonearena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+