MojAndroid

Spoločnosť Samsung sa rozhodla začať aktualizovať svoje vlajkové modely Samsung Galaxy S9 a Samsung Galaxy S9+. Aktualizácia prináša bezpečnostné opravy, pripadajúce na súčasný mesiac september.

Rad S9 sa pridáva k ostatným, ktorý aktualizáciu obdržali

Verzia nového firmvéru modelu Samsung Galaxy S9 je známa ako G960FXXS2BRI1, zatiaľ čo pre variant Galaxy S9+ ako G965FXXS2BRI1. Opráv sa dočkalo niekoľko kritických zraniteľností v systéme Android a používateľskej nadstavby Samsung Experience. Je očividné, že výrobca sa zaoberá aktualizovaním svojich TOP modelov, pretože v poslednej dobe aktualizácie dostalo množstvo zariadení z radu Galaxy S, či Galaxy Note. Na druhú stranu, aktualizácie sa dočkal aj starší Samsung Galaxy S7, či S7 Edge, ale napríklad taký Galaxy S8 ešte stále musí čakať, a nevylučuje sa, že si počká najbližšie až na októbrovú bezpečnostnú záplatu.

Nová aktualizácia pre rad Galaxy S9 je v súčasnosti k dispozícii v mnohých európskych krajinách, vrátane tej našej. Od vás, našich čitateľov, sme sa to mohli nedávno dozvedieť. Ďakujeme vám za vaše námety, a ak ste vlastníkom týchto zariadení, dajte nám vedieť, či ste už aktualizáciu obdržali aj vy. Pre skontrolovanie dostupnosti aktualizácie môžete prejsť do nastavení vášho telefónu, do sekcie “Aktualizácia softvéru”, poprípade si nový firmvér stiahnite z následujúcich odkazov: Galaxy S9 / Galaxy S9+ .

Ďalšie články k téme:

Náš tip
SÚŤAŽ: Poďte s nami aj so Sajfom na Galaxy Kemp a vyhrajte nový Samsung Galaxy Note9!
Náš tip
Samsung Galaxy Note 9 získal výborné skóre v DxOMark. Umiestnil sa v TOP 3
Náš tip
Samsung Galaxy S7 a S7 Edge dostávajú septembrový bezpečnostný update
15.9.2018
Zdroj: sammobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+