MojAndroid

Minulý mesiac sa smartfón Samsung Galaxy Note 9 dočkal aktualizácie, ktorá vylepšila schopnosti fotoaparátov. Teraz Samsung vydal aktualizáciu pre modely Samsung Galaxy S9 a S9+. Update prináša vylepšenia pre “selfie” kameru.

Okrem vylepšení predného fotoaparátu aj lepšia bezpečnosť

Podľa dostupných informácii vieme, že aktualizácia zvýši jasnosť tvárí na zhotovovaných fotografiách v tmavších podmienkach. Nie je však žiadna zmienka o tom, či sa bude dať táto funkcia nastavovať ručne, či poprípade úplne vypnúť v prípade, že by spôsobovala miestami neprirodzené fotografie. Okrem zopár menších vylepšení v oblasti predného fotoaparátu tieto modely dostali aj najnovšiu bezpečnostnú záplatu, pripadajúcu na aktuálny mesiac október. Aktualizácia je veľká 244 MB a hlásia ju už mnohí používatelia žijúci v Nemecku. Firmvérové označenie pre model Galaxy S9 je G960FXXU2BRJ3, pre Galaxy S9+ zas G965FXXU2BRJ3. V prípade, že ste už aktualizáciu obdržali aj vy, dajte nám vedieť v diskusii nižšie.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Galaxy Kemp so Sajfom. Toto všetko zvládol natočiť Note9 | VLOG
Náš tip
Samsung Galaxy A7 podporuje funkcie, ktoré budú dostupné pre Galaxy S9 a Note 9
Náš tip
Samsung Galaxy S8 a S8+ dostávajú aktualizáciu so super-spomaleným videom | AJ NA SLOVENSKU
17.10.2018
Zdroj: Phone Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+