MojAndroid

Spoločnosť Samsung pred pár dňami predstavila dve nové farebné prevedenia svojich vlajkových lodí Samsung Galaxy S9 a S9+. Červená “Burgundy Red” farba je doplnená o zlatú “Sunrise Gold”, ktorá sa v podobe jedného modelu dostane aj na náš trh.

Náš tip
VIDEOrecenzia: Samsung Galaxy S9 a S9+

Nová farba iba s najvyšším modelom

Na Slovensku sa bude predávať v novej farbe Sunrise Gold iba jeden konkrétny model – Samsung Galaxy S9+ s 256GB vnútornou pamäťou. Na náš trh príde v polovici júna za odporúčanú maloobchodnú cenu 1049 EUR. Farebné prevedenie Burgundy Red na európskom trhu dostupné nebude.

„Ľudia chcú vyjadriť svoj štýl a osobnosť prostredníctvom technológií a významnou súčasťou tejto personalizácie je farebné prevedenie,“ uviedla marketingová riaditeľka a výkonná viceprezidentka spoločnosti Samsung Electronics Younghee Lee. „Nová edícia rozširuje ponuku farebných variantov smartfónu Galaxy S9+ o živý štýl, ktorý má moderný a klasický vzhľad.“

S9+ prvýkrát v špeciálnom zlatom prevedení

Rad Samsung Galaxy S9 je vôbec prvý v histórii portfólia značky Samsung, ktorý prichádza v tejto špeciálnej farbe. Tá navodzuje pocit luxusu a prémiovosti pri zachovaní úrovne extravagancie na nižšej úrovni. Nová zlatá farba tak doplní tri tradičné prevedenia, ktoré sú dostupné aj na našom trhu – Midnight Black, Coral Blue a Lilac Purple.

17.5.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+