MojAndroid

Jednou z nových funkcií v smartfónoch Samsung Galaxy S9 a S9+ sú tzv. AR Emoji. Ide o obdobu Animoji, ktorú sme mohli nájsť v smartfóne iPhone X. Riešenie od Samsungu prináša niekoľko zmien, keď v základe umožní vytvoriť váš virtuálny avatar v GIF podobe iba na základe vašej selfie. Je tu ale aj niekoľko rozšírení, kde si môžete vyskúšať schopnosti tejto funkcie. Telefón vás teraz okrem iného zmení aj na obľúbené postavičky z Disney rozprávok.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Vaša tvár sa tak môže premeniť na Mickey Mousa či Minnie. Stačí, keď si na smartfóne Galaxy S9/S9+ otvoríte aplikáciu fotoaparátu a prepnete sa na režim AR Emoji. Tu v dolnom rade možností prejdete celkom napravo a vyberiete ikonu „+“. Z dostupných možností si môžete vybrať Mickey Mousa a zábava môže začať.

Ide síce iba o jednoduché riešenie pre skrátenie dlhej chvíle, no je skvelé vidieť, že o riešenia výrobcov smartfónov majú záujem aj úplne nezávislé spoločnosti. Môžeme preto očakávať, že po Disney sa objavia aj nové zaujímavé využitia tejto zaujímavej funkcie od Samsungu.

17.3.2018
Zdroj: Phandroid
  • Vladko REPSOL

    Ďakujem za Mickey Mouse ale 12 rokov som mal pred 30 rokmi

    • Deiwid Stále Rocker

      Asi tak na toto namotávať ľudí :D :D :D pexeso sa už asi dobre nepredáva :D :D D:

+